Pracownik produkcji - stabilna praca
  • Łask
Łask, Łask, Łódzkie, Polska
FF Marka Własna
18. 9. 2024

FF Marka Własna sp. z o.o. dynamicznie się rozwija i poszukuje osób na stanowisko Młodszego Pracownika Produkcji. Szukasz stabilnej pracy w przyjaznym środowisku? Chcesz zdobywać nowe umiejętności i rozwijać się zawodowo? Ta oferta jest dla Ciebie!
Miejsce pracy: Zakład produkcyjny w Chechle Pierwszym (dojazd: Pabianice – 7 min, Łask – 15 min, Łódź – 15 min od Ikei). Firma zapewnia darmowy parking.
Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju zawodowego poprzez szkolenia wewnętrzne
Realną szansę na awans i rozwój kariery
Przyjazną atmosferę i pracę w zespole nastawionym na współpracę
Pakiet benefitów: karta MultiSport, prywatna opieka medyczna LUX MED, ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach
Twoje zadania:
Pakowanie lodów do kartonów zbiorczych
Kontrola jakości produkowanych wyrobów
Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
Czego oczekujemy:
Gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym
Chęci do nauki i zaangażowania w pracę na produkcji
Dobrej organizacji pracy i komunikatywności
Nie mroź swojej kariery! Dołącz do naszego zespołu już dziś!
Analizy aplikacji dokonujemy z dużym zaangażowaniem. Kontakt z naszej strony następuje często jeszcze tego samego dnia lub kolejnego, a maksymalny czas na odzew to 5 dni roboczych. Jeśli nie skontaktujemy się z Tobą w przypadku tej rekrutacji, zachęcamy do wyrażenia zgody na udział w przyszłych procesach – a być może już za jakiś czas będziemy w stanie zaoferować Ci bardziej dopasowaną i atrakcyjniejszą propozycję współpracy.
Dziękujemy za poświęcony czas oraz zainteresowanie naszym ogłoszeniem. Cieszymy się, że chcesz dołączyć do naszej lodowej społeczności.
Etapy rekrutacji:
1. Odbieram i analizuję Twoje CV
2. Dzwonię do Ciebie, umawiamy się na rozmowę w zakładzie produkcyjnym
3. Organizujemy zatrudnienie!
FF Marka Własna sp. z o.o. jesteśmy polską firmą działającą od ponad 20 lat na terenie województwa łódzkiego i wielkopolskiego, posiadamy dwa duże zakłady produkcyjne w Kaliszu i Chechle Pierwszym. Najważniejsi są dla nas ludzie – potrzeby naszych zespołów i oczekiwania naszych Klientów kształtują sposób, w jaki na co dzień działamy. Chcemy zmieniać świat lodów, wyznaczając nowe standardy produkcyjne.
Wyrażenie poniższej zgody jest niezbędne do udziału w procesie rekrutacyjnym:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez FF Marka Własna Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi (KRS: 0000046958) moich danych osobowych zawartych w dokumencie „Kwestionariusz osobowy kandydata/pracownika” oraz złożonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych (np. CV, list motywacyjny) w celu i zakresie niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji.
Wyrażenie poniższej zgody umożliwia udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez FF Marka Własna Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi (KRS: 0000046958) moich danych osobowych zawartych w dokumencie „Kwestionariusz osobowy kandydata/pracownika” oraz złożonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych (np. CV, list motywacyjny) na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez FF Marka Własna Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi.
https:// ffmw.pl/uploaded/proces_rekrutacji/FFMW-RODO-klauzula-informacyjna-dla-kandydata-do-pracy.pdf

  • Praca Łask
  • Pracownik produkcji Łask
  • Pracownik produkcji łaski
  • Pracownik biurowy Łask
  • Pracownik biurowy łaski
  • Pracownik fizyczny Łask
  • Pracownik fizyczny łaski
  • Łask - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584