Pracownik produkcji - Sprzątaczka/Sprzątacz
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
DJCHEM CHEMICALS POLAND S.A.
14. 8. 2024

DJCHEM CHEMICALS POLAND S.A. jest liderem technologicznym w produkcji antyutleniaczy i antyozonantów aminowych. Firma koncentruje się na opracowywaniu własnych technologii i rozwiązań opierając się na wiedzy i doświadczeniu własnej kadry technicznej. Wiedza ta jest pogłębiana poprzez nieustanne badanie rynku pod kątem nowych urządzeń i rozwiązań technicznych.Zakład produkcyjny znajduje się w miejscowości Wołomin.

Obowiązki

  • utrzymanie czystości w obiekcie biurowym i produkcyjnym (sprzątanie biur, pomieszczeń socjalnych, pomieszczeń sanitarnych, części wspólnych)
  • dbanie o porządek na terenie firmy
  • praca w godzinach 8.00-16.00

Wymagania

  • umiejętność planowania i organizacji pracy własnej
  • rzetelność, odpowiedzialność i dokładność w wykonywaniu zadań
  • pracowitość
  • umiejętność pracy w zespole
  • dbałość o powierzony sprzęt
  • brak przeciwwskazań do prac fizycznych

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • terminowo wypłacane wynagrodzenie (zawsze na czas)
  • przyjazna atmosferę pracy
  • finansowanie pakietu opieki medycznej
  • odzież ochronna

  • Praca Warszawa
  • Sprzątacz Warszawa
  • Pracownik produkcji Warszawa
  • Sprzątaczka Warszawa
  • Pracownik fizyczny Warszawa
  • Pracownik kolei Warszawa
  • Pracownik umysłowy Warszawa
  • Pracownik ochrony Warszawa
  • Pracownik socjalny Warszawa
  • Pracownik biurowy Warszawa
  • Pracownik na wysokościach Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536