Pracownik produkcji spożywczej - wolne weekendy - FORDON
  • Bydgoszcz
pracownik produkcji spożywczej - wolne weekendy - FORDON
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
4. 9. 2024

Firma produkująca wyroby z owoców poszukuje pracowników produkcji.

Jeżeli szukasz stabilnego zatrudnienia, a lokalizacja zakładu w Fordonie Ci odpowiada - koniecznie zapoznaj się z ogłoszeniem! ;)

Oczekujemy

  • wymagane:badania sanitarno-epidemiologicznych,
  • mile widziane doświadczenie w pracy produkcyjnej

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • pracę od poniedziałku do piątku -wolne weekendy!,
  • zatrudnienie w oparciuumowę o pracętymczasową (odprowadzane składki ZUS, płatne zwolnienia lekarskie)
  • przyuczeniestanowiskowe do pracy,
  • pracę na 3 zmiany z możliwością przejścia na 2
  • pakiet benefitów dodatkowych (ubezpieczenie na życie, pakiet zdrowotny, multisport)
  • lokalizacja:Bydgoszcz Fordon.

Zadania

  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • pakowanie gotowych wyrobów do opakowań zbiorczych
  • transport produktów

  • Praca Bydgoszcz
  • Wolny zawód Bydgoszcz
  • Pracownik produkcji Bydgoszcz
  • Pracownik biurowy Bydgoszcz
  • Pracownik fizyczny Bydgoszcz
  • Pracownik kolei Bydgoszcz
  • Pracownik umysłowy Bydgoszcz
  • Pracownik ochrony Bydgoszcz
  • Pracownik socjalny Bydgoszcz
  • Pracownik ds. administracji Bydgoszcz
  • Pracownik na wysokościach Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544