Pracownik produkcji spożywczej i farmaceutycznej
  • Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski, Gorzów Wielkopolski, Lubuskie, Polska
Biofaktor Sp. z o. o.
9. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków
-obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych,
-realizacja zadań produkcyjnych w oparciu o standardy jakościowe,
-raportowanie wykonanej produkcji,
-utrzymywanie swojego stanowiska pracy w należytym porządku,
Wymagania
-dyspozycyjność do pracy w systemie 2 zmianowym od poniedziałku do piątku,
- mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku produkcyjnym
Oferujemy
-Umowę o pracę na pełen etat
-Premię kwartalną uzależnioną od wyników firmy

  • Praca Gorzów Wielkopolski
  • Pracownik produkcji Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. kadr i płac Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Gorzów Wielkopolski
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Gorzów Wielkopolski
  • Pracownik ochrony Gorzów Wielkopolski
  • Pracownik kolei Gorzów Wielkopolski
  • Pracownik umysłowy Gorzów Wielkopolski
  • Gorzów Wielkopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087