Pracownik produkcji spożywczej
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Dijo Baking Sp. z o.o.
20. 8. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Selekcja wyrobów gotowych
  • Kontrola wizualna jakości produktu i opakowań
  • Pakowanie wyrobów do kartonów zbiorczych
  • Paletyzacja towaru
  • Streczowanie palety
  • Generowanie z systemu etykiet i naklejanie na paletę

WYMAGANIA:
  • Dokładności i szybkiego tempa działania
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (8-godzin: 6:00-14:00; 14:00-22:00; 22:00-6:00) lub 4-brygadowym (6:00-18:00; 18:00-6:00)
  • Doświadczenie w pracy na produkcji – mile widziane
  • Książeczka sanepid – mile widziana
  • Orzeczenie o niepełnosprawności – mile widziane

OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w prężnie rozwijającej się firmie z branży spożywczej
  • Stałe wynagrodzenie podstawowe + motywujący system premiowy
  • Dodatek frekwencyjny
  • Premie za polecenie pracowników od 1700 zł
  • Pakiet benefitów: dofinansowanie do karty MultiSport, prywatna opieka medyczna Luxmed, ubezpieczenie grupowe Open Life
  • Szkolenie podnoszące kwalifikacje
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego
  • Pożyczki na preferencyjnych warunkach
  • Zaplecze socjalne

  • Praca Wrocław
  • Pracownik produkcji Wrocław
  • Pracownik ochrony Wrocław
  • Pracownik socjalny Wrocław
  • Pracownik biurowy Wrocław
  • Pracownik kolei Wrocław
  • Pracownik umysłowy Wrocław
  • Pracownik fizyczny Wrocław
  • Pracownik administracyjno - biurowy Wrocław
  • Pracownik utrzymania ruchu Wrocław
  • Pracownik ds. administracji Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584