Pracownik produkcji-spawacz
  • Złotkowo
wielkopolskie, Złotkowo, wielkopolskie, Polska
Asistwork Sp z o.o.
23. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Wymagamy:

- mile widziane doświadczenie na stanowisku spawacza

- aktualne uprawnienia spawalnicze MAG 135

- precyzyjności, rzetelności i koncentracji na wykonywaniu obowiązków

- uprawnienia UDT – mile widziane

Oferujemy:
- umowę o pracę bezpośrednio przez pracodawcę

- wynagrodzenie w przedziale 6000-8000 zł brutto miesięcznie

- premia 300 zł brutto za przepracowany miesiąc bez zwolnienia chorobowego

- pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15 – wolne weekendy

- możliwość zrobienia uprawnień spawalniczych oraz rozwój zawodowy

- przerwę wliczaną w czas pracy

- pełne wdrożenie stanowiskowe

- wygodny proces rekrutacji: rozmowa telefoniczna i zaproszenie na spotkanie bezpośrednio w firmie z przełożonym

  • Praca wielkopolskie
  • Pracownik produkcji wielkopolskie
  • Spawacz wielkopolskie
  • Pracownik fizyczny wielkopolskie
  • Pracownik biurowy wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448