PRACOWNIK PRODUKCJI - Sortowanie części metalowych / ПРАЦІВ
  • Starachowice
Starachowice, Starachowice, Świętokrzyskie, Polska
HR East Sp. z o.o.
29. 8. 2024

Agencja pracy tymczasowej HR East pomaga znaleźć pracę tymczasową lub stałą dla ludzi z różnych branż i sektorów. Nasza agencja oferuje nie tylko pracę, ale również zapewnia swoim pracownikom wsparcie i opiekę na każdym etapie zatrudnienia. Obecnie szukamy osoby na stanowisko:
PRACOWNIK PRODUKCJI - Sortowanie części metalowych
Zakres obowiązków:
• Praca polega na wykonywaniu prostych czynności przy obróbce elementów metalowych (szlifowanie, usuwanie izolacji, przygotowanie do obróbki mechanicznej i cieplnej)
• Kontrola jakości wykonanej pracy i dbałość o utrzymanie wysokiego standardu produkcji
• Dbałość o porządek i czystość na stanowisku pracy
Wymagania:
• Umiejętność pracy zespołowej
• Dokładność i sumienność w wykonywaniu obowiązków
• Nie wymagamy doświadczenia na tym stanowisku
Oferujemy:
• Stabilne i legalne zatrudnienie
• Wynagrodzenie w wysokości 20,69 zł – 28,10 zł netto/h w zależności od statusu
• Możliwość pracy w większym wymiarze godzin
• Opiekę koordynatora, który służy pomocą w każdej sytuacji
Warunki i miejsce pracy:
• Starachowice (okolice Kielc)
• Praca w systemie trzyzmianowym
Prosimy o kontakt telefoniczny: +48 797 567 011 Daria
Агенція тимчасового працевлаштування HR East допоможе вам знайти тимчасову або постійну роботу для людей у різних галузях та сферах. Наша агенція не лише пропонує роботу, але й надає своїм працівникам підтримку та допомогу на кожному етапі працевлаштування. Ми запрошуємо на роботу на посаді
ПРАЦІВНИК ВИРОБНИЦТВА – СОРТУВАННЯ МЕТАЛЕВИХ ДЕТАЛЕЙ
Ваші обов'язки:
• Робота пов'язана з нескладними операціями при обробці металевих деталей (шліфування, зачистка, підготовка до механічної та теплової обробки)
• Контроль якості виконуваних робіт і забезпечення дотримання високих стандартів виробництва
• Підтримка чистоти та порядку на робочому місці
Вимоги:
• Вміння працювати в колективi
• Охайність та сумлінність у виконанні обов'язків
• Не вимагаємо досвіду роботи на даній посаді
• Не вимагаємо знання польської мови
Ми пропонуємо:
• Стабільне та легальне працевлаштування
• Заробітна плата 20,69 – 28,10 злотих на годину нетто, залежно від статусу
• Надаємо житло
• Супровід україномовного координатора, який допоможе в будь-якій ситуації
• Медичне страхування
Умови та місце роботи:
• Starachowice (поблизу Kielce)
• Робота в три зміни
Будь ласка, зв'яжіться з нами по телефону: +48 797 567 011 Дар'я
Rozpatrujemy wyłącznie aplikacje zawierające klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HR East sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Batorego 4, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko"
Administratorem Twoich danych osobowych jest Firma HR East sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Batorego 4. Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w ofercie pracy oraz do celów przyszłych rekrutacji, jeśli wyraziłeś stosowną zgodę w treści swojej aplikacji. Twoje dane osobowe przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 6 miesięcy od momentu otrzymania od Ciebie aplikacji. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem e-mail wskazanym w ogłoszeniu. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. W razie pytań możesz skontaktować się z naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem e-mail podanym w ogłoszeniu.

  • Praca Starachowice
  • Pracownik produkcji Starachowice
  • Pracownik biurowy Starachowice
  • Pracownik fizyczny Starachowice
  • Starachowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544