Pracownik produkcji - Ślusarz - Szlifierz - Spawacz
  • Zabrze
Zabrze, Zabrze, Śląskie, Polska
KRATKI OCHRONNE
27. 8. 2024

Firma KRATKI OCHRONNE zajmuje się produkcją osłon na lampy przemysłowe.
Poszukujemy pracownika produkcji.
Twój zakres obowiązków:
- Cięcie i szlifowanie szlifierką kątową
- Przygotowywanie elementów do spawania
- Wykonywanie prostego spawania różnego rodzaju elementów i konstrukcji metodą MIG/MAG
- Obsługa narzędzi i urządzeń spawalniczych oraz ślusarskich
- Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy i dbanie o właściwe użytkowanie narzędzi i maszyn
- Dbanie o terminowe i staranne wykonanie powierzonych prac z zachowaniem wysokiej jakości wykonania
Nasze wymagania:
- Oczekujemy dokładności, chęci i zaangażowania
- Umiejętność obsługi szlifierki kątowej
- Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
- Punktualność
- Prawo jazdy kat. B
To oferujemy:
- Stałą pracę
- Możliwość rozwoju
- W przypadku braku doświadczenia przeszkolimy Cię
- Spokojną pracę w małym, zgranym zespole
- Opiekuna na cały okres wdrożenia, dzięki temu łatwo wdrożysz się do pracy na swoim stanowisku pracy

  • Praca Zabrze
  • Szlifierz Zabrze
  • Pracownik produkcji Zabrze
  • Spawacz Zabrze
  • Ślusarz Zabrze
  • Pracownik kolei Zabrze
  • Pracownik umysłowy Zabrze
  • Pracownik fizyczny Zabrze
  • Pracownik ochrony Zabrze
  • Pracownik biurowy Zabrze
  • Pracownik socjalny Zabrze
  • Zabrze - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536