Pracownik produkcji słodyczy
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Personnel Service
14. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 6159
Szukasz dla siebie ciekawej oferty pracy? Świetnie się składa, bo współpracujemy z największymi firmami w Polsce i szukamy dla nich najlepszych Kandydatów.
Teraz prowadzimy rekrutację dla firmy z branży cukierniczej, która poszukuje Kandydatów na stanowisko:
Pracownik Produkcji
Miejsce pracy: Warszawa/ Praga Południe
Zapraszamy do aplikowania!
Oferta dotyczy pracy na cały etat lub możesz traktować ją dorywczo!
Oferujemy:
- Praca w systemie 3 zmian (6:00-14:00; 14:00-22:00; 22:00-6:00)
- Możliwość wyboru ilości dni w pracy w tygodniu
- Oferta pracy dorywczej
- Umowę o pracę tymczasową
- Stawka 29,62 zł brutto
- Grafik przygotowywany na kolejny tydzień
- Zapraszamy studentów, aktywnych emerytów, mamy
Zadania:
- Pakowanie produktów
- Składanie kartoników
- Kontrola jakości
- Zbieranie słodyczy
Wymagania:
- Książeczka sanepidowska lub gotowość do jej wyrobienia
- Zdolności manualne
- Zaangażowanie w realizację powierzonych zadań

  • Praca Warszawa
  • Pracownik produkcji Warszawa
  • Pracownik ochrony Warszawa
  • Pracownik socjalny Warszawa
  • Pracownik fizyczny Warszawa
  • Pracownik biurowy Warszawa
  • Pracownik kolei Warszawa
  • Pracownik umysłowy Warszawa
  • Pracownik administracyjno - biurowy Warszawa
  • Pracownik utrzymania ruchu Warszawa
  • Pracownik ds. administracji Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 559
    19 721