Pracownik produkcji (składanie rozdzielnic)
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
Elektryka Morska
6. 6. 2024

Elektryka Morska zatrudni pracownika produkcji do pracy na warsztacie elektrycznym w Szczecinie przy ul. Gdańska (składanie rozdzielnic). Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV za pośrednictwem portalu Lento.pl.
Główne zadania :
- montaż urządzeń elektrycznych, przewodów;
- składanie rozdzielnic elektrycznych;
- czytanie diagramów i rysunków technicznych;
- wykonywanie podłączeń elektrycznych.
Wymagania:
- świadectwo ukończenia szkoły w zawodzie elektryka i/lub doświadczenie pracy w wyżej wymienionym zawodzie;
- mile widziane prawo jazdy kat. B;
- mile widziane uprawnienia SEP do 1 KV;
- mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;
- podstawowa znajomość obsługi komputera;
- umiejętność pracy w grupie.
Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
- atrakcyjne wynagrodzenie;
- wymiar czasu - pełny etat;
- możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia.
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
Informujemy, że Administratorem Pana/Pani danych jest Elektryka Morska Bartłomiej Stępień z siedzibą w Szczecinie przy ul. Gdańskiej, 36. Pana/Pani dane są przetwarzane wyłącznie do celów rekrutacji. Ma Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych do innego administratora danych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Nie przekazujemy Pana/Pani danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeksu pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

  • Praca Szczecin
  • Pracownik produkcji Szczecin
  • Pracownik ochrony Szczecin
  • Pracownik socjalny Szczecin
  • Pracownik fizyczny Szczecin
  • Pracownik biurowy Szczecin
  • Pracownik kolei Szczecin
  • Pracownik umysłowy Szczecin
  • Pracownik administracyjno - biurowy Szczecin
  • Pracownik utrzymania ruchu Szczecin
  • Pracownik ds. administracji Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851