Pracownik produkcji - Siemianowice Śląskie - praca od zaraz!
  • Siemianowice Śląskie
Siemianowice Śląskie, Siemianowice Śląskie, Polska
PowerJobs Sp. z o.o.
11. 6. 2024

Agencja zatrudnienia PowerJobs Sp. z o.o. (nr KRAZ 11749), mieszcząca się w Katowicach przy ul. Ks. P. Ściegiennego 3, oferuje pracę w firmach z branży produkcyjnej, przemysłowej, logistycznej i automotive w Polsce, Niemczech oraz Francji. Pomagamy naszym kandydatom w znalezieniu zatrudnienia zgodnego z ich oczekiwaniami i kwalifikacjami. Pracownikom gwarantujemy pełne wsparcie koordynatorów i terminowe wypłaty. Aplikuj i pracuj dla najlepszych!

Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie

Zadania:

  • obsługa linii produkcyjnej;
  • pakowanie gotowego wyrobu;
  • wzrokowa kontrola jakości.

Wymagania:

  • dyspozycyjność do pracy w systemie czterobrygadowym;
  • zdolności manualne;
  • precyzja i skrupulatność;
  • zaangażowanie i umiejętność pracy w grupie.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin;
  • stawkę podstawową 4300 zł brutto/mies. ;
  • 16% dodatku za pracę w systemie czterobrygadowym (około 690 zł brutto/mies. )
  • premię produkcyjną ;
  • wsparcie koordynatora przez cały okres trwania zatrudnienia;
  • dojazd liniami komunikacji miejskiej nr: 11, 61, 108, 109 177, 222, 657, 911 m.in. z Czeladzi, Będzina, Rudy Śląskiej, Siemianowic Śląskich oraz wielu dzielnic Katowic (Koszutka, Dąb, Giszowiec, Nikiszowiec, Szopienice, Ligota, Centrum).

  • Praca Siemianowice Śląskie
  • Pracownik produkcji Siemianowice Śląskie
  • Pracownik fizyczny Siemianowice Śląskie
  • Pracownik biurowy Siemianowice Śląskie
  • Siemianowice Śląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851