Pracownik produkcji-sezon
  • Rzeszow
Rzeszów, Rzeszow, Podkarpackie Voivodeship, Polska
MPP Cyfrowa Foto
18. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • wykonywanie produktów typu fotoksiążka, fotokalendarz, fotoalbum
  • praca przy obsłudze maszyn produkcyjnych
  • dbanie o najwyższą jakości produktów
  • pakowanie gotowych produktów

WYMAGANIA:

  • dostępność do pracy w systemie zmianowym
  • odpowiedzialność
  • umiejętnośc pracy w grupie
  • chęć do zdobywania nowych umiejętności

OFERUJEMY:

  • oferujemy jasny i zróżnicowany zakres zadań
  • jeśli nie masz doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy
  • pracujemy w komfortowym nowoczesnym budynku w Zaczerniu k. Rzeszowa
  • eksta zniżki dla pracowników na nasze fotoprodukty

  • Praca Rzeszów
  • Pracownik produkcji Rzeszów
  • Pracownik fizyczny Rzeszów
  • Pracownik biurowy Rzeszów
  • Pracownik ochrony Rzeszów
  • Pracownik socjalny Rzeszów
  • Pracownik kolei Rzeszów
  • Pracownik umysłowy Rzeszów
  • Pracownik ds. administracji Rzeszów
  • Pracownik na wysokościach Rzeszów
  • Pracownik instytucji kultury Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 671
    16 662