Pracownik produkcji serów
  • Przechód
opolskie, Przechód, opolskie, Polska
Covebo Work Office
4. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Cięcie, tarcie i pakowanie sera
  • Przyjmowanie i ekspedycja towarów
  • Praca na linii produkcyjnej

WYMAGANIA:
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Dojazd do pracy rowerem

OFERUJEMY:
  • Stawka: 13,68€ brutto/h
  • Dodatki zmianowe: 30%-120% w zależności od godzin i dni pracy
  • Wypłata wpływająca co tydzień na konto
  • Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF
  • Transport do pracy na terenie Holandii
  • Opiekę polskich koordynatorów
  • Pomoc w organizacji transportu do Holandii (zwrot kosztów za transport po przepracowaniu 160h)
  • Stały dostęp do paska wypłat, zestawienia przepracowanych godzin oraz innych dokumentów poprzez internetowy profil pracownika

  • Praca opolskie
  • Pracownik produkcji opolskie
  • Pracownik produkcji Strzelce Opolskie
  • Pracownik fizyczny Strzelce Opolskie
  • Pracownik fizyczny opolskie
  • Pracownik biurowy Strzelce Opolskie
  • Pracownik biurowy opolskie
  • opolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567