Pracownik produkcji SANEPID | OD ZARAZ! | stała praca, PABIANICE
  • Pabianice
pracownik produkcji SANEPID | OD ZARAZ! | stała praca, PABIANICE
Pabianice, Pabianice, Łódzkie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
27. 9. 2024
Informacje o stanowisku

!PRACA NA PRODUKCJI OD ZARAZ!

lokalizacja: Pabianice

TYLKO 2 zmiany i WOLNE weekendy!

POSIADASZ KSIĄŻECZKE SANEPID ? APLIKUJ :) lub wyślij tylko SMS "Pabianice" oddzwonimy 601 805 355

Oczekujemy

  • książeczki SANEPID,
  • otwartości, sumienności oraz odpowiedzialności,
  • doświadczenie w branży spożywczej mile widziane.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • 2-zmianowy system czasu pracy (6-14, 14-22),
  • praca od poniedziałku do piątku,
  • wolne weekendy i święta,
  • wynagrodzenie od 4400 zł brutto/miesięcznie,
  • możliwość przejścia bezpośrednio na firmę.

Zadania

  • proste prace produkcyjne,
  • wsparcie przy obsłudze maszyn produkcyjnych,
  • czynności pakujące jak składanie kartonów,pakowanie produktu,
  • sprawdzanie jakości,
  • bieżący kontakt z Koordynatorem,
  • utrzymywanie porządku na przydzielonym stanowisku.

  • Praca Pabianice
  • Pracownik produkcji Pabianice
  • Pracownik fizyczny Pabianice
  • Pracownik biurowy Pabianice
  • Pabianice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210