Pracownik produkcji samochodowej (praca w Niemczech)
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomorskie, Polska
Serwis Kadra
19. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Pracuj w Niemczech! JUŻ!
Produkcja samochodów - operator linii/pracownik magazynu
Miejsce pracy - Arnstadt (Turyngia, 35 km od Erfurtu, 155 km od Lipska)
Warunki pracy:
- opłata - 14,28 euro brutto/godz. + opłaty dodatkowe. Na rękę - 1949,28 euro miesięcznie. Zaliczki już po pierwszym tygodniu!
- oficjalna umowa oraz ubezpieczenie
- harmonogram pracy - 8-10 godzin + nadgodziny i święta według uznania (do 40 godzin miesięcznie)
- stołówka po obniżonych cenach
- zapewniony strój roboczy
- zakwaterowanie (2-3 osoby w pokoju) i dojazd do pracy - za darmo
Obowiązki:
na linii - składanie, montaż, pakowanie części samochodowych,
magazyn - skanowanie, kompletacja, składowanie, pakowanie wyrobów gotowych
Wymagania:
- sprawność manualna, dobry stan fizyczny;
- Minimum 1 rok doświadczenia produkcyjnego w branży motoryzacyjnej;
- niemiecki/angielski/polski (jeden z) na poziomie codziennej komunikacji;
- możliwość zatrudnienia w Niemczech.

  • Praca Gdańsk
  • Pracownik produkcji Starogard Gdański
  • Pracownik produkcji Nowy Dwór Gdański
  • Pracownik produkcji Pruszcz Gdański
  • Pracownik produkcji Gdańsk
  • Pracownik produkcji gdański
  • Pracownicy uczelni w Polsce Gdańsk
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Gdańsk
  • Doradca podatkowy w Polsce Gdańsk
  • Pracownik ochrony Gdańsk
  • Pracownik socjalny Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584