Pracownik produkcji sadzonek
  • Niemcy
Niemcy, Lippstad, 0, Niemcy
MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.
19. 9. 2024

MGcentral dla MGsolutions MGJJ Sp. z o.o. Sp. k. - Agencji Pracy Tymczasowej oraz Doradztwa Personalnego z siedzibą w Krakowie przy ul. Myślenickiej 133, posiadającej polski certyfikat o numerze rejestru 9466 oraz niemiecki certyfikat agencji zatrudnienia (Erlaubnis zur Arbeitnehmerueberlassung, BfA Duesseldorf) specjalizującej się w świadczeniu usług w ramach pracy tymczasowej w Polsce i za granicą oraz rekrutacji stałej na stanowiska niskiego i średniego szczebla oraz prace specjalistyczne poszukuje osób zainteresowanych pracą jako:

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie sadzonek orchidei z użyciem narzędzi takich jak pęsety i skalpele
  • Obsługa urządzeń pakujących sadzonki do folii
  • Etykietowanie oraz pakowanie sadzonek do pojemników
  • Nadzór nad jakością produktów
  • Wykonywanie różnych zadań pomocniczych

Profil kandydata:

  • Preferowane są kandydatki
  • Brak wymagań co do doświadczenia lub znajomości języków
  • Gotowość do pracy na zmiany oraz możliwość pracy w soboty
  • Posiadanie samochodu nie jest wymagane, ale jest dodatkowo premiowane

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Zarobki netto od 1.400 do 1.700 EUR miesięcznie, już po odjęciu kosztów zakwaterowania
  • Zakwaterowanie w miejscu blisko pracy, z pełnym wyposażeniem i dostępem do Internetu
  • System pracy zmianowej
  • Dni wolne od pracy w święta są płatne
  • Bonusy za okres wakacyjny i świąteczny
  • Wsparcie dwujęzycznego koordynatora projektu

  • Praca Niemcy
  • Praca za granicą
  • Pracownik produkcji Niemcy
  • Pracownik ochrony Niemcy
  • Pracownik biurowy Niemcy
  • Pracownik fizyczny Niemcy

  • 111 387
    20 584