Pracownik produkcji (również z orzeczeniem)
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
Manpower
14. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Zadania:
Montaż wiązek elektronicznych na panelach do sprzętu AGD - WSZYSTKIEGO CIĘ NAUCZYMY !
Tworzenie druku na panelach
Miejsca pracy przystosowane dla osób z niektórymi typami niepełnosprawności
Wymagania:
Sprawność manualno - ruchowa
Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
Zaangażowanie i chęci do pracy
Oferta:
Wynagrodzenie podstawowe + możliwość przyznania wysokich premii wydajnościowo/frekwencyjnych (nawet do 2 tysięcy brutto)
Dobrze zorganizowany proces wdrożenia nowego pracownika - przeszkolimy Cię do nowych zadań
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
Realna możliwość kontynuowania współpracy bezpośrednio z naszym Klientem
Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji
Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny: 606829141, 734108163 lub wysłanie cv.
Zastrzegamy sobie prawo wyboru do kontaktu z wybranymi kandydatami.

  • Praca Łódź
  • Pracownik produkcji Łódź
  • Pracownik biurowy Łódź
  • Pracownik fizyczny Łódź
  • Pracownik kolei Łódź
  • Pracownik umysłowy Łódź
  • Pracownik ochrony Łódź
  • Pracownik socjalny Łódź
  • Pracownik ds. administracji Łódź
  • Pracownik na wysokościach Łódź
  • Pracownik instytucji kultury Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544