Pracownik produkcji - Rokietnica -do 5375 zł brutto !
  • Szamotuły
Szamotuły, Szamotuły, wielkopolskie, Polska
AGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICE SPÓŁKA AKCYJNA
24. 7. 2024

Dla naszego klienta, który specjalizuje się w produkcji pojemników na wodę, wznowiliśmy rekrutacje na stanowisko:

Pracownik produkcji / Rokietnica

Nasz Klient tworzy innowacyjne rozwiązania w zakresie wody i energii. Tworzy rozwiązania w zakresie pozyskiwania, przechowywania oraz ochrony wody i energii, wspierając gospodarstwa domowe i przedsiębiorstwa na całym świecie. Jego celem jest zachowanie i ochrona źródeł energii dla przyszłych pokoleń.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie- 5 375 zł brutto (do 4000 zł netto) przy założeniu obecności w pracy przez cały miesiąc (podstawa+ premie),
  • składniki wynagrodzenia: zasadnicze: 3975 zł brutto+ 300zł premia jakościowa + 600 premia frekwencyjna + 500 dodatek za prace zmianową,
  • premie dodane są automatycznie do wynagrodzenia, mogą być jedynie proporcjonalnie pomniejszone w przypadku nieplanowanych nieobecności w pracy,
  • umowa o pracę,
  • pracę na 3 zmiany (6:00-14:00/ 14:00-22:00/ 22:00-6:00) od poniedziałku do piątku,
  • możliwość rozwoju i awansu na stanowisko m.in. operatora suwnicy,
  • szybki proces rekrutacji oraz opieka koordynatora.

Zadania:

  • obsługa maszyn produkcyjnych,
  • zasyp formy oraz jej otwieranie i zamykanie,
  • wyjmowanie gotowych produktów z maszyny,
  • czyszczenie maszyny,
  • sprawdzanie stanu formy, zgłaszanie ewentualnych usterek,
  • wprowadzanie danych do systemu produkcyjnego.

Wymagania:

  • zdolności manualne,
  • umiejętność obsługi podstawowych narzędzi i elektronarzędzi (wiertarka, młotek, kombinerki),
  • mile widziane: doświadczenie w pracy produkcyjnej oraz pozwolenia na wózki widłowe lub suwnice - NIEOBOWIĄZKOWE

Aplikuj teraz! Umówimy Cię na rozmowę w siedzibie firmy, abyś zapoznał się ze stanowiskiem pracy!

Zapraszamy do współpracy – zespół Agencji Zatrudnienia KS Service S.A. wpis do KRAZ 23286

Jak wygląda proces rekrutacji?

  • Kontakt telefoniczny z kandydatem- przedstawienie oferty oraz warunków zatrudnienia,
  • Rekomendacja,
  • Spotkanie w siedzibie firmy,
  • Decyzja.

Masz Pytania? Zadzwoń571 243 506

  • Praca Szamotuły
  • Pracownik produkcji Szamotuły
  • Pracownik biurowy Szamotuły
  • Pracownik fizyczny Szamotuły
  • Szamotuły - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941