Pracownik produkcji pysznych lodów
  • Częstochowa
Częstochowa, Częstochowa, śląskie, Polska
Job4You PL Sp. z o.o.
26. 9. 2024

Lubisz lody i chcesz współtworzyć przepyszne smaki? Dołącz do naszego zespołu w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym w Częstochowie!

Obowiązki

  • Przygotowywanie surowca do produkcji
  • Pakowanie lodów i etykietowanie pojemników z lodami

Wymagania

  • Aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne
  • Chęci do nauki
  • Gotowość do pracy 2 zmianowej ( 4 dni w tygodniu po 12 godzin)

Oferujemy

  • Umowę zlecenie (z przejściem na umowę o pracę)
  • Stawkę godzinową + dodatki
  • Przyuczenie na różnych stanowiskach pracy

  • Praca Częstochowa
  • Pracownik produkcji Częstochowa
  • Pracownik ochrony Częstochowa
  • Pracownik socjalny Częstochowa
  • Pracownik fizyczny Częstochowa
  • Pracownik biurowy Częstochowa
  • Pracownik kolei Częstochowa
  • Pracownik umysłowy Częstochowa
  • Pracownik administracyjno - biurowy Częstochowa
  • Pracownik utrzymania ruchu Częstochowa
  • Pracownik ds. administracji Częstochowa
  • Częstochowa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836