Pracownik produkcji przy prefabrykatach z betonu
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomorskie, Polska
DnD Invest
11. 8. 2024

Miejsce pracy: Finlandia.
Umowa z fińskim pracodawcą
Stawkę 16- 18,00€ / godzinę
Pracę na pełen etat 40-68 godz / tydzień
Firma tworzy gotowe elementy do budowy domów oraz hal produkcyjnych, które później są montowane na miejscu budowy.
Zakres obowiązków:
Składanie szalunków oraz zalewanie ich betonem
Stawianie ścian od podstaw
Stawianie szalunków
Prefabrykacje
Wymagania
umiejętność wykonywania szalunków i zbrojeń
wylewanie betonu
doświadczenie zawodowe na stanowisku przy produkcji prefabrykatów
dobra znajomość rysunku technicznego
angielski - poziom średni
OFERUJEMY:
28 dni płatnego urlopu,
Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
Pracę w wymiarze pelnego etatu zgodną z fińskim kodeksem pracy
Pełne ubezpieczenie zdrowotne (obowiązujące na terenie całej UE)
dodatki wynikające z fińskiego prawa pracy (dającej prawo m.in. do pobierania dodatków rodzinnych).
Kontrakt długoterminowy
Wysokie wynagrodzenie (zgodne ze standardami) Finlandia.
ubezpieczenie
kontrakt z firmą w Finlandii
Pomoc w załatwianiu wszystkich formalności związanych z pobytem w Finlandii
D&D Invest
Helsinki, Finland.
www.scandinavianjob24.com
+358 400 862837 (+WhatsApp)

  • Praca Gdańsk
  • Pracownik produkcji Starogard Gdański
  • Pracownik produkcji Nowy Dwór Gdański
  • Pracownik produkcji Pruszcz Gdański
  • Pracownik produkcji Gdańsk
  • Pracownik produkcji gdański
  • Pracownik ochrony Gdańsk
  • Pracownik socjalny Gdańsk
  • Pracownik biurowy Gdańsk
  • Pracownik biurowy Pruszcz Gdański
  • Pracownik biurowy Nowy Dwór Gdański
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584