Pracownik produkcji przetwórstwa warzyw i owoców w Eindhoven
  • Przechód
opolskie, Przechód, opolskie, Polska
APN Agencja Pracy
17. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Firma zajmuje się przetwórstwem oraz dystrybucją warzyw i owoców - produkcją m.in. workowanych sałatek warzywnych dla supermarketów
  • Jako pracownik produkcji jesteś odpowiedzialny za obsługę maszyny krojącej, kontrolowanie ilości produktów składowych, spakowanie i przygotowanie zamówień zgodnie z listą.

WYMAGANIA:
  • dyspozycyjność i zaangażowanie
  • minimum podstawowa znajomość j. angielskiego
  • podstawowa znajomość obsługi komputera
  • gotowość do pracy w temperaturze od 4 do7 °C
  • prawo jazdy kat. B (mile widziane)

OFERUJEMY:
  • holenderską umowę o pracę,
  • legalne i stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość wyrobienia holenderskiego numeru podatkowego BSN na miejscu,
  • tygodniowe wynagrodzenie płatne na konto,
  • dodatek wakacyjny 8,33% dochodów brutto i urlopowy 10,87% dochodów brutto,
  • zakwaterowanie spełniające normy certyfikatu SNF (płatne max. 115,5 euro/tydz.),
  • holenderskie ubezpieczenie (płatne 37,5 euro/tydz),
  • bezpłatny dojazd z miejsca zakwaterowania do zakładu pracy,
  • opiekę polskojęzycznych koordynatorów,
  • profesjonalną obsługę przed wyjazdem, umowę kierującą, pomoc w organizacji transportu do Holandii.

  • Praca opolskie
  • Pracownik produkcji opolskie
  • Pracownik produkcji Strzelce Opolskie
  • Pracownik fizyczny Strzelce Opolskie
  • Pracownik fizyczny opolskie
  • Pracownik biurowy Strzelce Opolskie
  • Pracownik biurowy opolskie
  • opolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584