Pracownik produkcji - prostowacz
  • Katowice
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
10. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • prostowanie części za pomocą narzędzi,
  • montaż elementów zgodnie z instrukcją.

Nasze wymagania

  • umiejętność obsługi elektronarzędzi,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki.
  • uprawnienia na palnik acetylenowo tlenowy,
  • uprawnienia na suwnicę.

To oferujemy

  • 33 zł za godzinę brutto na start,
  • od 2 miesiąca podwyżka do 36 zł za godzinę brutto,
  • nadgodziny płatne o 25% więcej od aktualnej stawki godzinowej,
  • brutto = netto dla osób ze statusem studenta,
  • umowę zlecenie z opłaconymi składkami ZUS,
  • możliwość uzyskania dodatkowych uprawnień (np., na obsługę palnika acetylenowo tlenowego),
  • extra premia za polecenie znajomego do pracy w SGP 400 zł brutto!

  • Praca Katowice
  • Pracownik produkcji Katowice
  • Pracownik ochrony Katowice
  • Pracownik socjalny Katowice
  • Pracownik kolei Katowice
  • Pracownik umysłowy Katowice
  • Pracownik fizyczny Katowice
  • Pracownik biurowy Katowice
  • Pracownik administracyjno - biurowy Katowice
  • Pracownik utrzymania ruchu Katowice
  • Pracownik ds. administracji Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392