Pracownik produkcji - proste prace pomocnicze
  • Kościan
Kościan, Kościan, wielkopolskie, Polska
HR Consulting
11. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie materiałów do produkcji – artykuły lekkie
  • czynności przygotowawcze na produkcji w tym rozpakowywanie produktów
  • kontrola wzrokowa jakości produktu
  • wykonywanie prostych zadań pomocniczych związanych z procesem produkcji
  • pakowanie wyrobów gotowych
  • wszystkie prace związane są z lekkimi i małymi produktami

Wymagania pracodawcy

  • doświadczenie w pracy fizycznej, mile widziane na produkcji lub w magazynie
  • chęci do pracy i związania się z firmą na dłużej
  • rzetelność i zaangażowanie w wykonywanie obowiązków
  • dokładność
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym z zaplanowanym z dużym wyprzedzeniem grafikiem

Pracodawca oferuje

  • umowę o pracę
  • stałe i stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie w czystej, jasnej hali produkcyjnej
  • bardzo dobre warunki socjalne, czyste szatnie, duża wygodna stołówka
  • pracę 3 zmianową, wolne weekendy
  • bezpłatny dowóz autobusem firmowym (praca w okolicach Poznania)
  • bardzo dobre wynagrodzenie oraz liczne premie
  • finansowe dodatki kwartalne
  • dodatek finansowy dla osób nie korzystających z bezpłatnego autobusu
  • dokładne przeszkolenie przez brygadzistę z zadań wykonywanych na stanowisku
  • bardzo przyjazną atmosferę w pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji i co za tym idzie wynagrodzenia
  • bardzo proste zasady rekrutacji – dajemy możliwość świadomego podjęcia decyzji – przyjdź i zobacz jak wygląda produkcja
  • firma inwestuje w Ciebie od pierwszego dnia pracy

  • Praca Kościan
  • Pracownik produkcji Kościan
  • Pracownik biurowy Kościan
  • Pracownik fizyczny Kościan
  • Kościan - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544