Pracownik produkcji - produkcja żywności
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
1. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Aktualnie dla Naszego klienta z branży spożywczej poszukujemy osób do pracy na produkcji przy linii produkcyjnej. Praca na terenie Poznania.

Zadania:

  • praca przy produkcji spożywczej,
  • obsługa linii produkcyjnej,
  • etykietowanie, pakowanie i paletowanie,
  • dbanie o porządek w miejscu pracy,
  • prace transportowe z użyciem wózka widłowego,
  • układanie wyrobów na palecie.

Wymagania:

  • książeczki sanitarno-epidemiologicznej lub chęci do jej wyrobienia,
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym, czterobrygadowym,
  • mile widziane prawo jazdy kat. B lub uprawnienia UDT na wózek widłowy,
  • mile widziane- doświadczenie w podobnych pracach.

Oferujemy:

  • stawkę podstawową w wysokości od 29,10 zł/h brutto do 33 zł/h brutto,
  • umowę o pracę tymczasową z możliwością zatrudnienia bezpośrednio przez Klienta w późniejszym czasie,
  • możliwość przystąpienia do pakietu benefitów na preferencyjnych warunkach.

  • Praca Poznań
  • Pracownik produkcji Poznań
  • Przetwórca żywności Poznań
  • Technolog żywności Poznań
  • Pracownik fizyczny Poznań
  • Pracownik ochrony Poznań
  • Pracownik socjalny Poznań
  • Pracownik biurowy Poznań
  • Pracownik kolei Poznań
  • Pracownik umysłowy Poznań
  • Pracownik administracyjno - biurowy Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    100 078
    19 667