Pracownik produkcji / Produkcja materaców
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
5. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osób na stanowisko Pracownika produkcji (produkcja materaców).

Lokalizacja: Murowana Goślina

Zapewniamy:

  • umowę o pracę tymczasową,
  • wynagrodzenie przy pełnym etacie razem z premią na poziomie 5360 zł brutto
  • premia frekwencyjna 400 zł brutto
  • darmowy dojazd pracowniczy z Wągrowca

Do Twoich obowiązków będzie należeć:

  • przycinanie lub dokładanie elementów na wymiar, kontrola jakości,
  • pakowanie produktu według wytycznych,
  • odkładanie gotowych wyrobów na palety.

Zapraszamy do współpracy jeżeli:

  • jesteś dyspozycyjny do pracy w systemie 2 zmianowym od poniedziałku do piątku (5:30-13:30, 13:30-21:30)
  • praca fizyczna nie stanowi dla Ciebie wyzwania,
  • doświadczenie w pracach produkcyjnych mile widziane.

Aplikuj już teraz i zostań częścią dynamicznego środowiska w którym Twoja praca ma znaczenie!

  • Praca Poznań
  • Pracownik produkcji Poznań
  • Pracownik fizyczny Poznań
  • Pracownik kolei Poznań
  • Pracownik umysłowy Poznań
  • Pracownik ochrony Poznań
  • Pracownik socjalny Poznań
  • Pracownik biurowy Poznań
  • Pracownik na wysokościach Poznań
  • Pracownik instytucji kultury Poznań
  • Pracownik administracyjno - biurowy Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648