Pracownik produkcji / Produkcja materacoów
  • Gniezno
Gniezno, Gniezno, wielkopolskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
3. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osób na stanowisko Pracownika produkcji (produkcja materaców).

Lokalizacja: Robakowo

Zapewniamy:

  • umowę o pracę tymczasową,
  • wynagrodzenie przy pełnym etacie razem z premią do 5860 zł brutto
  • dojazd pracowniczy z Gniezna

Do Twoich obowiązków będzie należeć:

  • przycinanie lub dokładanie elementów na wymiar, kontrola jakości
  • pakowanie produktu według wytycznych
  • odkładanie gotowych wyrobów na palety

Zapraszamy do współpracy jeżeli:

  • jesteś dyspozycyjny do pracy w systemie 3 zmianowym od poniedziałku do piątku (6-14, 14-22, 22-06)
  • praca fizyczna nie stanowi dla Ciebie wyzwania
  • doświadczenie w pracach produkcyjnych mile widziane

  • Praca Gniezno
  • Pracownik produkcji Gniezno
  • Pracownik biurowy Gniezno
  • Pracownik fizyczny Gniezno
  • Gniezno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544