Pracownik Produkcji - Prasy
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Shiloh Industries Sp. z o.o.
13. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Jeśli :

  • Chcesz obsługiwać maszyny produkcyjne w tym prasy ( manualne, hydrauliczne, automatyczne)
  • Potrafisz zadbać o czystość swojego środowiska pracy
  • Dbasz o jakość tego, co robisz
  • Lubisz pracować w zespole
  • Potrafisz działać zgodnie z wyznaczonym procesem produkcyjnym
  • Chcesz zmienić pracę na lepszą

Aplikuj! Reszty nauczymy Cię my!

WYMAGANIA:

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Chęci do pracy w systemie 3 zmianowym
  • Dokładność i dbałość o szczegóły
  • Motywacji do nauki i rozwijania umiejętności
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Gotowość do pracy fizycznej

OFERUJEMY:
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Możliwość rozwoju zawodowego, przestrzeń do usprawnień, wprowadzania ciekawych rozwiązań
  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Możliwość przyuczenia do zawodu ustawiacz prasy manualne

  • Atrakcyjny pakiet socjalny, między innymi:
  • Stołówka pracownicza oraz obiady dofinansowane przez pracodawcę
  • Program ubezpieczenia grupowego oraz program emerytalny PPE
  • Nagrody za każde 100 dni bez wypadku oraz rok bez wypadku
  • „Wczasy pod gruszą”
  • Premie Świąteczne
  • Bony świąteczne dla pracowników oraz paczki dla dzieci
  • Dopłata do biletów miesięcznych
  • Karta sportowa "MultiSport"
  • Prywatna opieka medyczna
  • Parking pracowniczy
  • Szkolenia pracownicze

  • Praca Bielsko-Biała
  • Pracownik produkcji Bielsko-Biała
  • Pracownik biurowy Bielsko-Biała
  • Pracownik umysłowy Bielsko-Biała
  • Pracownik kolei Bielsko-Biała
  • Pracownik fizyczny Bielsko-Biała
  • Pracownik ochrony Bielsko-Biała
  • Pracownik socjalny Bielsko-Biała
  • Pracownik instytucji kultury Bielsko-Biała
  • Pracownik na wysokościach Bielsko-Biała
  • Pracownik administracyjno - biurowy Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190