Pracownik produkcji - praca z dojazdem! Dla każdego!
  • Łęczyca
Łęczyca, Łęczyca, łódzkie, Polska
HSS Work Sp. z o.o.
22. 8. 2024

HSS Work (nr certyfikatu 22915) poszukuje dla swojego Klienta kandydatów do na stanowisku pracownik produkcji!

Obowiązki

  • montaż maszynek do golenia
  • kontrola jakości gotowego produktu
  • utrzymanie porządku na stanowisku pracy

Wymagania

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Zdolności manualne

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie – 4300 zł brutto
  • Ustawowy dodatek za prace w godzinach nocnych nocnej
  • Premię kwartalną za obecność 300 zł
  • Praca w systemie trzech zmian

  • Osoby zainteresowane proszone są o składanie aplikacji przez portal lub o kontakt telefoniczny bądź mailowy (514675305, ). OFERUJEMY TRANSPORT PRACOWNICZY Z ŁĘCZYCY, OZORKOWA I ZGIERZA.

=" c-btn c-btn--primary c-btn--large application-button js-application-btn application-button-internal c-btn--red" >Aplikuj

  • Praca Łęczyca
  • Pracownik produkcji Łęczyca
  • Pracownik produkcji Łęczyce
  • Pracownik biurowy Łęczyce
  • Pracownik biurowy Łęczyca
  • Pracownik fizyczny Łęczyce
  • Pracownik fizyczny Łęczyca
  • Łęczyca - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544