Pracownik produkcji - praca w brygadzie
  • Poznań
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
31. 8. 2024

Pewne zatrudnienie, atrakcyjne wynagrodzenie i wiele benefitów

Mamy dla Ciebie pracę w firmie znanej na całym świecie, produkującej m.in. takie marki jak Knorr, Hellmanns, Amino!

Posiadasz książeczkę sanepidowską - ta praca jest dla Ciebie

Aplikuj w prosty sposób, a my skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej i pomożemy rozpocząć nową pracę.

Lokalizacja: Poznań

Oczekujemy

  • książeczki sanepidu
  • siły i sprawności fizycznej
  • dyspozycyjności do pracy w systemie czterobrygadowym
  • nie wymagamy doświadczenia, a uśmiechu oraz zaangażowania

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • prostą pracę w zakładzie o wysokich standardach!
  • stawka 25,60 zł brutto/h po trzech miesiącach wzrost podstawy wynagrodzenia 28 zł brutto/h
  • dodatek za pracę w systemie brygadowym - 3,50 brutto/h
  • szereg benefitów (bezpłatny parking, sklepik pracowniczy z rabatami nawet do 70% takich marek jak Lipton, Hellmans, Amino, Dove, Cif i inne, sklep firmowy online z dostawą do dowolnego miejsca w Polsce
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową. (opłacamy wszystkie składki ZUS, płatne urlopy)
  • pakiet benefitów Randstad+ (prywatną opiekę medyczną, karta sportowa, zniżki do kin, restauracji oraz sklepów)
  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio u klienta w zależności od zaangażowania

Zadania

  • kontrola jakości
  • pakowanie wyrobów w opakowania zbiorcze
  • sprawdzanie czytelności kodów produkcyjnych

  • Praca Poznań
  • Pracownik produkcji Poznań
  • Pracownicy uczelni w Polsce Poznań
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Poznań
  • Doradca podatkowy w Polsce Poznań
  • Pracownik fizyczny Poznań
  • Pracownik ochrony Poznań
  • Pracownik socjalny Poznań
  • Pracownik biurowy Poznań
  • Pracownik kolei Poznań
  • Pracownik umysłowy Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567