Pracownik produkcji - praca sezonowa
  • Kędzierzyn-Koźle
Kędzierzyn-Koźle, Kędzierzyn-Koźle, Opolskie, Polska
DSV Services Sp. z o.o.
5. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wykonywanie prostych prac manualnych
  • Pakowanie i przygotowanie do wysyłki produktów gotowych.

WYMAGANIA:

- Sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków;

- Komunikatywność;

- Zdolności manualne;

- Dyspozycyjność, możliwość dojazdu we własnym zakresie,

- Umiejętność pracy w zespole;

- Zdyscyplinowanie oraz koncentracja w działaniu.

OFERUJEMY:
  • Zatrudnienie na okres od 2 do 3 miesięcy (10-12.2024),

  • Umowę zlecenie,

  • Praca na dwie zmiany 6-14/14-22 (możliwość pracy powyżej 8 godzin),

  • Zwrot za dojazd,

  • Stawka do godz. 18:00 - 29,00 zł brutto, od godz. 18:00 - 36,25 zł brutto

  • Praca Kędzierzyn-Koźle
  • Pracownik produkcji Kędzierzyn-Koźle
  • Pracownik biurowy Kędzierzyn-Koźle
  • Pracownik fizyczny Kędzierzyn-Koźle
  • Kędzierzyn-Koźle - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 041
    18 563