Pracownik produkcji - praca przy pakowaniu
  • Dawidy
mazowieckie, Dawidy, Mazowieckie, Polska
APC TEMPUS A SP. Z O.O. SP. KOM.
8. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Odbierania produktu z magazynu wyrobu gotowego

  • Składanie zestawu jednostkowego zgodnie ze specyfikacją poszczególnych klientów

  • Paletowanie zestawów, odpowiednie znakowanie zgodnie z wymaganiami klientów

  • Pomoc w załadunku samochodu, sprawdzanie dokumentów wyjazdowych

  • Praca fizyczna, wymaga podnoszenia ciężkich rzeczy, obsługi wózka paletowego ręcznego, sprawdzania co wchodzi a co wychodzi z produkcji

  • Miksowania smaków w karton smaków do klienta ostatecznego i dalej w palety i do wysyłki samochodem, pracuje się w parach, możliwość pracy na akord za paletę

WYMAGANIA:
  • Sprawność manualna

  • Czytanie i pisanie po polsku(!)

  • Dobre liczenie

  • Dokładność, odpowiedzialność, spostrzegawczość

  • Aktualny SANEPID !), Medycyna pracy, lub orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do wyrobienia

  • Obsługa wózka widłowego

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • Mile widziane doświadczenie na produkcji

  • Brak przeciwwskazań do pracy fizycznej

OFERUJEMY:

– Dofinansowanie do karty FitSport lub FitProfit

– Ubezpieczenie NNW

– Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie ze składkami ZUS lub umowę o pracę

– Atrakcyjne wynagrodzenie

– Praca do 12 h (na zlecenie), 8 h na UOP

Jeśli jesteś zainteresowany, zapraszamy do kontaktu!

tel. 731 737 888 lub 533 369 535

  • Praca mazowieckie
  • Pracownik produkcji mazowieckie
  • Pracownik produkcji Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik fizyczny Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik fizyczny mazowieckie
  • Pracownik biurowy Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik biurowy mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 881
    18 238