Pracownik produkcji! Praca od zaraz!
  • Pabianice
Pabianice, Pabianice, łódzkie, Polska
HSS Work Sp. z o.o.
4. 4. 2024

HSS Work (nr certyfikatu 22915) poszukuje dla swojego Klienta kandydatów do pracy przy produkcji i kontroli jakości profili okiennych!

Obowiązki

  • praca przy obsłudze maszyn produkcyjnych
  • wstępna kontrola jakości
  • układanie produktu - przygotowanie do transportu

Wymagania

  • dostępność do pracy w systemie 4 brygad
  • doświadczenie w pracy produkcyjnej mile widziane

Oferujemy

  • umowę o pracę - od pierwszego dnia pracy
  • stawkę godzinową 28 zł brutto + dodatek za pracę w systemie 4 brygad 1456 zł brutto + 400 zł brutto premii frekwencyjnej
  • stałe i stabilne zatrudnienie
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy

  • Miejsce pracy - Rzgów ul. Rudzka
  • Rekrutację prowadzi Mateusz - 501-513-890,

=" c-btn c-btn--primary c-btn--large application-button js-application-btn application-button-internal c-btn--red" >Aplikuj

  • Praca Pabianice
  • Pracownik produkcji Pabianice
  • Pracownik biurowy Pabianice
  • Pracownik fizyczny Pabianice
  • Pabianice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179