Pracownik Produkcji - praca od zaraz!
  • Solec Kujawski (gmina)
kujawsko-pomorskie, Solec Kujawski (gmina), kujawsko-pomorskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
12. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta z branży produkcyjnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik Produkcji

Lokalizacja: Solec Kujawski

Zadania:

  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • produkowanie wyrobów zgodnych z normami jakościowymi
  • utrzymywanie prawidłowego przebiegu procesu produkcji
  • dbanie o stan techniczny obsługiwanej maszyny

Wymagania:

  • odpowiedzialność oraz sumienność
  • wykształcenie średnie techniczne mechaniczne lub zawodowe - mile widziane
  • nie wymagamy doświadczenia - możliwość przyuczenia!
  • uprawnienia na wózki widłowe lub suwnice będą dodatkowym atutem
  • gotowość do pracy w systemie 3 - zmianowym

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • szkolenie stanowiskowe
  • premia uznaniowo - frekwencyjna
  • zestaw odzieży roboczej
  • pakiet benefitów dla pracowników m.in wczasy pod gruszą, pożyczki zakładowe, bony podarunkowe z okazji Świąt, parking pracowniczy

GI Group Poland is acting as an Employment Agency in relation to this vacancy.

  • Praca kujawsko-pomorskie
  • Pracownik produkcji kujawsko-pomorskie
  • Pracownik biurowy kujawsko-pomorskie
  • Pracownik fizyczny kujawsko-pomorskie
  • kujawsko-pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 852
    20 183