Pracownik Produkcji - PRACA DLA PAR - 20 miejsc - PRACA NIEMCY
  • Domatków
, Domatków, Województwo podkarpackie, Polska
MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o.o.
20. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

W zależności od wyboru Oferty którą będzie przedstawiał Rekruter.

Ogólnie proste prace Produkcyjne.

WYMAGANIA:

Oczekujemy:

- chęci do pracy i zaangażowania,

- dyspozycyjności,

- własnego auta na wyjazd aby nie było problemu z dojazdami do pracy z miejsce zakwaterowania,

OFERUJEMY:

Wybranemu Kandydatowi oferujemy:

-Stawkę 13,50-14,00 Euro/h Brutto

- zakwaterowanie zorganizowane przez MR JOB – koszt 6 Euro / dzień,

- zakwaterowanie zorganizowane samodzielnie przez Pracownika – MR JOB refunduje koszt do 500 Euro,

-polską umowę o pracę tymczasową,

-dopłaty za przejazd z Polski do Niemiec i z powrotem,

-możliwość otrzymania zaliczki,

-dodatkowo płatne nadgodziny 25-100%,

-klarowne i legalne warunki zatrudnienia ,

-możliwość długoterminowej współpracy,

-opiekę ze strony biura polskiego,

-świadczenia Kindergeld,

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

115 225
21 045