Pracownik produkcji/ Powłoki lakiernicze
  • Czechowice-Dziedzice
Czechowice-Dziedzice, Czechowice-Dziedzice, Śląskie, Polska
Technicoat sp. z o.o.
29. 8. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Realizacja zleceń produkcyjnych.
  • Praca zgodnie z wymaganiami jakościowymi i ilościowymi.
  • Obsługa urządzeń produkcyjnych.
  • Kontrola jakości produktu.
  • Pakowanie wyrobów.
  • Przygotowanie surowców/materiałów do produkcji.
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy.
  • Przestrzeganie zasad BHP.

WYMAGANIA:
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Umiejętność posługiwania się elektronarzędziami.
  • Dokładność i precyzja w wykonywaniu zleceń.
  • Zaangażowanie i chęć do pracy i motywacji.
  • Chęci zdobywania wiedzy i nowych kwalifikacji.
  • Sumienność i dokładność.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w lakierniach.

OFERUJEMY:
  • Pracę w międzynarodowej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku.
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Szkolenia wprowadzające i doskonalące.
  • Rozwój w zakresie obsługi urządzeń i procesów w zakresie lakierowania.
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

  • Praca Czechowice-Dziedzice
  • Pracownik produkcji Czechowice-Dziedzice
  • Pracownik fizyczny Czechowice-Dziedzice
  • Pracownik biurowy Czechowice-Dziedzice
  • Czechowice-Dziedzice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567