Pracownik Produkcji​ / Pomocnik Spawacza
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Trakcja S.A.
17. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska

  • Pomoc przy wykonywaniu robót spawalniczych;
  • Przygotowanie elementów do spawania i cięcia;
  • Obróbka mechaniczna spoin, wyrobów hutniczych;
  • Wykonywanie robót ślusarskich, w tym cięcie i wiercenie otworów w stali;
  • Pomoc przy montażu szaf elektrycznych i sterowniczych;
  • Pomoc przy prefabrykacji przewodów i wiązek kablowych;
  • Zachowanie dbałości o sprzęt i narzędzia ogólne;
  • Przestrzeganie zasad właściwego organizowania stanowiska pracy;
  • Uczestnictwo w projektach wdrażania nowych rozwiązań technicznych.

Wymagania

  • Wykształcenie min. zawodowe;
  • Roczne doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Umiejętność obsługi elektronarzędzi;
  • Znajomość standardów jakościowych i bhp;
  • Dokładność, precyzja, sumienność, punktualność.

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
  • Pracę przy różnorodnych projektach;
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy zgodnie z preferencjami pracownika;
  • Prywatna opieka medyczna z możliwością objęcia całej rodziny;
  • Zniżka na bilety kolejowe (90%);
  • Szeroki wachlarz świadczeń socjalnych (m.in. wczasy pod gruszą, bony okolicznościowe, dofinansowanie sportu i edukacji w ramach Kafeterii);
  • Szkolenia branżowe i współpraca z ekspertami;
  • Atrakcyjne nagrody finansowe za polecenie pracownika (500-5000zł brutto).

  • Praca Warszawa
  • Pracownik produkcji Warszawa
  • Spawacz Warszawa
  • Pracownik fizyczny Warszawa
  • Pracownik ochrony Warszawa
  • Pracownik socjalny Warszawa
  • Pracownik biurowy Warszawa
  • Pracownik kolei Warszawa
  • Pracownik umysłowy Warszawa
  • Pracownik administracyjno - biurowy Warszawa
  • Pracownik utrzymania ruchu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851