Pracownik Produkcji - pomocnik presera
  • Wola Ducka
mazowieckie, Wola Ducka, mazowieckie, Polska
Mochtoys Sp.J. A.Moch, K.Moch
11. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

Firma Mochtoys jest jednym z czołowych producentów zabawek z tworzyw sztucznych w Europie. Została założona w 1993 roku i aktualnie posiada dwie nowoczesne fabryki i magazyny, w których pracuje ponad 180 osób. Produkty naszej firmy są sprzedawane z powodzeniem na rynku krajowym i w całej Europie od prawie 30 lat. Można je znaleźć na półkach największych sieci handlowych oraz w tradycyjnych sklepach z artykułami dla dzieci.

Opis stanowiska
  • odbieranie elementów plastikowych z maszyn
  • pakowanie towaru w kartony, etykietowanie, streczowanie
  • uzupełnianie surowca i barwnika
  • nadzór nad jakością produkowanych wyrobów

Wymagania
  • dobra organizacja pracy
  • dyspozycyjność
  • sumienność
  • gotowość do pracy w systemie IV zmianowym, (6-18,18-6)
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane, ale nie jest obowiązkowe

Oferujemy
  • umowę o pracę
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na atrakcyjnych warunkach
  • dofinansowanie karty Multisport
  • gwarantujemy atrakcyjne wynagrodzenie (od 3750 do 5000 zł netto w zależności od ilości przepracowanych godzin) i stałe zatrudnienie na umowę o pracę.

  • Praca mazowieckie
  • Pracownik produkcji Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik produkcji mazowieckie
  • Pracownik biurowy Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik biurowy mazowieckie
  • Pracownik fizyczny Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik fizyczny mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584