Pracownik produkcji plastikowych rur - 2 zmiany!
  • Pruszków
Pruszków, Pruszków, mazowieckie, Polska
JAGA Recruitment Sp. z o.o.
10. 8. 2024
Informacje o stanowisku

JAGA Recruitment Sp. z o.o. - {{offer.position}

Lokalizacja
Pruszków
Pracodawca
Dodano
08.08.2024
Numer referencyjny
22855_43397

Co oferujemy?

  • Bezpośrednie zatrudnienie przez firmę na podstawie umowy o pracę.
  • Wynagrodzenie miesięczne w wysokości 5500-6000 zł brutto, z możliwością awansu finansowego wraz z doświadczeniem.
  • Miesięczną premię uznaniową do 500 zł brutto.
  • Pracę w nowo otwartej hali produkcyjnej w kameralnym zespole.
  • Indywidualne podejście do każdego z pracowników i jego rozwoju.
  • Pracę w systemie dwóch zmian: 6:00-14:00 oraz 14:00-22:00.
  • Benefity pozapłacowe: karta Multisport oraz pakiet medyczny.
  • Premie świąteczne.
  • Stabilną i długofalową współpracę.

Zakres obowiązków:

  • Obróbka systemów rurowych, w tym docinanie oraz zgrzewanie elementów stalowych i plastikowych rur PEX.
  • Wypełnianie podzespołów instalacji izolacyjną pianą PUR.
  • Czynności pomocnicze na produkcji.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na produkcji.
  • Precyzja i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Wielozadaniowość oraz zaangażowanie.
  • Dyspozycyjność do pracy w wyznaczonych godzinach.
  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe UDT (dodatkowo premiowane).

JAGA Recruitment Sp. z o.o. (wpis do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363) prowadzi stałą rekrutację dla firmy, zajmującej się produkcją oraz dystrybucją innowacyjnych systemów rurowych wykorzystywanych w instalacjach sieci ciepłowniczych.

Miejsce pracy: Piotrkówek Mały k. Ożarowa Mazowieckiego (blisko przystanku autobusowego).

  • Praca Pruszków
  • Pracownik produkcji Pruszków
  • Pracownik fizyczny Pruszków
  • Pracownik biurowy Pruszków
  • Pruszków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567