Pracownik Produkcji Piekarniczej
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Dijo Baking Sp. z o.o.
5. 10. 2024

Zakład produkcyjny Dijo to prężnie rozwijająca się dolnośląska firma branży spożywczej o międzynarodowym zasięgu, lider w produkcji tortilli w Europie Centralnej i Wschodniej oraz laureat nagrody Forbes. W związku z rozwojem swojej działalności poszukujemy osoby na stanowisko:

Twoje obowiązki:

  • Nadzór nad produkcją ciasta
  • Obsługa maszyn produkcyjnych
  • Zarządzanie dokumentacją i raportami
  • Utrzymywanie porządku i dbałość o materiały oraz narzędzia

Co oczekujemy:

  • Preferowane wykształcenie gastronomiczne
  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Posiadanie aktualnej książeczki sanepid
  • Zaangażowanie i umiejętność pracy zespołowej

Co oferujemy:

  • Umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie gastronomicznej
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i system premiowy
  • Premie za rekomendacje pracowników oraz dodatek frekwencyjny
  • Szeroki pakiet benefitów (MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie)
  • Szkolenia i rozwój zawodowy
  • Pożyczki na korzystnych warunkach
  • Dobre warunki socjalne

  • Praca Wrocław
  • Pracownik produkcji Wrocław
  • Pracownik ochrony Wrocław
  • Pracownik kolei Wrocław
  • Pracownik umysłowy Wrocław
  • Pracownik biurowy Wrocław
  • Pracownik socjalny Wrocław
  • Pracownik fizyczny Wrocław
  • Pracownik na wysokościach Wrocław
  • Pracownik instytucji kultury Wrocław
  • Pracownik administracyjno - biurowy Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 133
    19 251