Pracownik Produkcji - PAULA Kalisz
  • Kalisz
Kalisz, Kalisz, Wielkopolskie, Polska
PAULA Ingredients
4. 9. 2024

Chętnie wychodzisz z inicjatywą i łatwo nawiązujesz kontakty? Potrafisz konsekwentnie dążyć do celu i realizować założone plany?
W takim razie ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

PRACOWNIK PRODUKCJI
Miejsce pracy: Kalisz, ul. Łódzka

CO OFERUJEMY:
- Stabilne warunki oraz zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Atrakcyjny pakiet benefitów, m.in. karta Multisport, bony świąteczne
- Ubezpieczenie grupowe, ubezpieczenie medyczne
- Inwestujemy w twój rozwój i możliwość podnoszenia kwalifikacji

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- Obsługa maszyn wchodzących w skład nowoczesnych linii produkcyjnych do suszenia warzyw i owoców
- Kontrola wyrobów w trakcie produkcji oraz zapewnienie wysokiej jakości produktów końcowych
- Dbanie o utrzymanie maszyn i urządzeń produkcyjnych w prawidłowym stanie technicznym

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:
- Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży spożywczej
- Mile widziane posiadanie uprawnień na wózki widłowe
- Gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym
- Posiadania książeczki sanepidowskiej

BRZMI CIEKAWIE?
CZEKAMY NA TWOJĄ APLIKACJĘ
więcej o nas na PAULAingredients.com
  Oświadczam, iż wyrażam zgodę / nie wyrażam zgody* na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby dalszych rekrutacji prowadzonych przez PAULA Ingredients Sp. z o. o. Brak klauzuli zgody pozostaje bez wpływu na udział w procesie rekrutacji.
Administratorem danych osobowych jest PAULA Ingredients Sp z . o.o. z siedzibą w Kaliszu. przy ul. Łódzkiej 145A. Po­­da­­nie da­­nych oso­­bo­­wych jest do­­bro­­wo­l­ne, je­d­nak nie­­zbę­d­ne do wzię­­cia udzia­­łu w pro­­ce­­sie re­­kru­­ta­­cji. Da­­ne oso­­bo­­we są wy­­ko­­rzy­­sty­­wa­­ne w ce­­lu pro­­wa­­dze­­nia przez Administratora pro­­ce­­su re­­kru­­ta­­cji, na podstawie zgo­­dy lub uzasadnionego interesu Administratora. Dane osobowe na potrzeby dalszych rekrutacji przechowywane będą przez okres 1 roku od daty otrzymania dokumentów aplikacyjnych. Przysługuje Pani/Panu prawo wycofania zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych, prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich zmiany, sprostowania, usunięcia lub przenoszenia, a także prawo do ograniczenia ich przetwarzania oraz do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania dokonywanego przez Administratora. Przysługuje Pani /Panu prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy prawa. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajduje się na stronie www

  • Praca Kalisz
  • Pracownik produkcji Kalisz Pomorski
  • Pracownik produkcji Kalisz
  • Pracownik fizyczny Kalisz
  • Pracownik fizyczny Kalisz Pomorski
  • Pracownik ochrony Kalisz
  • Pracownik socjalny Kalisz
  • Pracownik biurowy Kalisz
  • Pracownik biurowy Kalisz Pomorski
  • Pracownik kolei Kalisz
  • Pracownik umysłowy Kalisz
  • Kalisz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567