Pracownik produkcji pasów napędowych
  • Czeladź
Czeladź, Czeladź, śląskie, Polska
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
31. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • produkcja taśm transportowych i pasów napędowych.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na produkcji,
  • zdolności manualne,
  • sumienność i zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • chęć rozwoju osobistego.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową,
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze uzależnione od doświadczenia zawodowego,
  • pakiet benefitów,
  • możliwość zdobycia uprawnień do obsługi suwnic lub wózków widłowych,
  • praca od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym,
  • możliwość wypracowania nadgodzin,
  • możliwość awansu wewnątrz struktury firmy,
  • szkolenia dla nowych pracowników i pełne wsparcie mentora,
  • extra premia za polecenie znajomego do pracy w SGP,
  • szansa zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
  • codzienne wsparcie przełożonych i współpracowników,
  • stała współpraca w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Praca Czeladź
  • Pracownik produkcji Czeladź
  • Pracownik fizyczny Czeladź
  • Pracownik biurowy Czeladź
  • Czeladź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    72 121
    13 678