Pracownik produkcji - panie/panowie
  • Starachowice
Starachowice, Starachowice, Świętokrzyskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
7. 5. 2024

Chciałbyś pracować na produkcji, ale nie masz doświadczenia ?

Nie martw się, przygotujemy Cię do pracy i przeszkolimy.

Stabilna praca, wolne weekendy, karta sportowa i opieka medyczna ! Zachęcamy do aplikowania na dane stanowisko osoby wszystkich płci.

Oczekujemy

  • sumienności i skrupulatności w wykonywaniu zadań,
  • dyspozycyjność do pracy zmianowej
  • gotowość do wykonywania pracy rutynowej

Zaaplikuj poprzez portal lub wyślij sms o treści PRACA na nr 882432178 lub 882432170

Masz znajomych , z którymi chcesz pracować? Świetnie! - przyjdźcie razem na spotkanie.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową na pełny etat (opłacane składki ZUS, płatne urlopy, chorobowe, PPK i inne świadczenia) możliwość przejścia na umowę bezpośrednio z firmą
  • wolne weekendy - pracę od pon. do pt. w systemie 3-zmianowym
  • w razie potrzeby pracodawcy możliwość wypracowania nadgodzin do odbioru (dodatkowe dni wolne)
  • wynagrodzenie podstawowe 4242 zł brutto
  • premia uznaniowa do 13% miesięcznie
  • TRANSPORT i dofinansowanie do dojazdów autokarem na wszystkie zmiany z Nowej Słupi, Wierzbicy, Iłży, Skarżyska Kościelnego oraz Ostrowca Świętokrzyskiego
  • ekwiwalent za pranie odzieży
  • dostęp do środków czystości (kremy ochronne i regenerujące skórę)
  • oferujemy dodatkowe benefity: opiekę medyczną , kartę sportową , ubezpieczenia grupowe
  • dostęp do ubezpieczenia grupowego
  • opiekę konsultanta Randstad podczas całego procesu rekrutacji i okresu zatrudnienia

Zadania

  • łączenie różnokolorowych kabelków w wiązki,
  • docinanie kabelków na wymiar oraz ich zakuwanie,
  • praca przy montażu drobnych elementów

  • Praca Starachowice
  • Pracownik produkcji Starachowice
  • Pracownik fizyczny Starachowice
  • Pracownik biurowy Starachowice
  • Starachowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293