Pracownik produkcji - pakowanie/sortowanie - w Niemczech
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomorskie, Polska
Rakenn Sp. z o.o.
22. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Poszukujemy pracowników produkcji do zakładu w Niemczech.
Zakres obowiązków
• Pakowanie (foliowanie) gotowych produktów drewnianych (kantówki, deski, listwy)
• Sortowanie (elementy uszkodzone, niewymiarowe)
• Utrzymanie porządku na stanowisku pracy
• Nieskomplikowana praca fizyczna
• praca w grupach 3-osobowych (polskich)
Oczekiwania
• Chęć do pracy
• Nie wymagamy doświadczenia
• Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
• mile widziane osoby z Trójmiasta (lub okolic) - wymagana wizyta w biurze firmy w Gdańsku celem odbycia rozmowy kwalifikacyjnej.
Oferta
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Umowa o pracę (umowa polska)
• zapewniamy zakwaterowanie (blisko zakładu pracy)
• zapewniamy dojazd do Niemiec
• Ze względu na specyfikę pracy oraz zakwaterowanie - preferowani mężczyźni
• Praca zmianowa
• Praca w systemie 4:1 (4 tygodnie za granicą, 1 tydzień w kraju)
• Możliwość zdobycia doświadczenia

  • Praca Gdańsk
  • Pracownik produkcji gdański
  • Pracownik produkcji Starogard Gdański
  • Pracownik produkcji Nowy Dwór Gdański
  • Pracownik produkcji Pruszcz Gdański
  • Pracownik produkcji Gdańsk
  • Pracownicy uczelni w Polsce Gdańsk
  • Doradca podatkowy w Polsce Gdańsk
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Gdańsk
  • Pracownik kolei Gdańsk
  • Pracownik umysłowy Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 581
    18 018