Pracownik Produkcji - Pakowanie Kosmetyków
  • Dąbrowa Górnicza
Dąbrowa Górnicza, Dąbrowa Górnicza, śląskie, Polska
Inwork Sp. z o.o.
17. 4. 2024

Chcesz dołączyć do szerokiego i profesjonalnego teamu jednej z największych firm sektora logistycznego? Dobrze trafiłeś! Zaaplikuj, pozytywnie przejdź uproszczony proces rekrutacyjny i ciesz się pracą!Coś nam podpowiada, że czekamy właśnie na Ciebie!Stanowisko: Pracownik produkcji - Pakowanie kosmetykówMiejsce pracy: Centrum Logistyczne Dąbrowa Górnicza ul. Roździeńskiego 12 NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA !

Obowiązki

  • Sortowanie towarów, układanie towarów w opakowaniach zbiorczych, foliowanie, przygotowanie towarów do wysyłki,
  • przepakowywanie zgodnie z określonymi zasadami,
  • inne proste prace magazynowe

Wymagania

  • Wygospodarujesz kilka godzin dziennie (bez tego trudno pracować).
  • Jesteś sumienny i dokładny
  • Uważasz się za osobę, która wytrwale dąży do zaplanowanego celu (pracuję w pracy – odpoczywam w czasie wolnym).
  • Jesteś super-bohaterem i żadna praca fizyczna nie jest Ci straszna.

Oferujemy

  • Stawkę w wysokości 23,50 zł brutto za przepracowaną godzinę
  • Zwrot kosztów zakupu obuwia roboczego w formie ekwiwalentu;
  • Dla zainteresowanych: ochrona zarobków przed zajęciami komorniczymi;
  • Pewną pracę w pełnym wymiarze czasu;
  • Na początek: pełno - składkowa umowa zlecenie [ płatne chorobowe ;
  • Godziny zmiany: 8:00 - 16:00
  • Możliwość dojazdu płatnym transportem pracowniczym

  • Praca Dąbrowa Górnicza
  • Pracownik produkcji Dąbrowa Górnicza
  • Pracownik biurowy Dąbrowa Górnicza
  • Pracownik fizyczny Dąbrowa Górnicza
  • Pracownik ochrony Dąbrowa Górnicza
  • Pracownik socjalny Dąbrowa Górnicza
  • Pracownik kolei Dąbrowa Górnicza
  • Pracownik umysłowy Dąbrowa Górnicza
  • Pracownik administracyjno - biurowy Dąbrowa Górnicza
  • Pracownik utrzymania ruchu Dąbrowa Górnicza
  • Pracownik ds. administracji Dąbrowa Górnicza
  • Dąbrowa Górnicza - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 410
    18 782