Pracownik produkcji - pakowanie kosmetyków
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska
Flame Employment Polska Sp. z o.o.
3. 9. 2024

Flame Employment Polska Sp. z o.o. istnieje jako agencja pracy od 2006 roku. Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 2376. Od kandydatów nie pobieramy opłat i wynagrodzenie płacimy zawsze na czas.

Miejsce pracy: Bydgoszcz
Zakres obowiązków:
  • proste prace produkcyjne przy pakowaniu kosmetyków: podkładanie butelek, nakładanie pompek do butelek itd.
Wymagania:
  • gotowość do pracy 3 zmianowej (6-14,14-22, 22-6),
  • mile widziany status studenta,
  • nie wymagamy doświadczenia.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia - 40 h / tygodniowo,
  • wynagrodzenie: 29 zł brutto / h,
  • wsparcie naszej agencji na przestrzeni całego zatrudnienia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku aplikowania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatkami/kandydatami.

  • Praca Bydgoszcz
  • Pracownik produkcji Bydgoszcz
  • Pracownik fizyczny Bydgoszcz
  • Pracownik kolei Bydgoszcz
  • Pracownik umysłowy Bydgoszcz
  • Pracownik ochrony Bydgoszcz
  • Pracownik socjalny Bydgoszcz
  • Pracownik biurowy Bydgoszcz
  • Pracownik na wysokościach Bydgoszcz
  • Pracownik instytucji kultury Bydgoszcz
  • Pracownik administracyjno - biurowy Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536