Pracownik produkcji/ Pakowacz
  • Konin
Konin, Konin, wielkopolskie, Polska
Asistwork Sp. z o.o.
10. 10. 2024

ASISTWORK Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052.Lokalizacja : Paprotnia

08/10/2024 /K/Asistwork

Obowiązki

  • Realizacja planu produkcji – nasypywanie, układanie, obsługa linii produkcyjnej
  • Przygotowywanie i pakowanie towarów spożywczych
  • Rozładunek i załadunek produktów
  • Przeprowadzanie kontroli jakości zgodnie ze standardami

Wymagania

  • Aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne lub chęć ich wyrobienia – warunek konieczny
  • Gotowość do pracy w systemie III zmianowym (6-14; 14-22; 22-6)
  • Ogólna sprawność i chęć do pracy

Oferujemy

  • Podstawę w wynagrodzenia 4300 zł brutto miesięcznie
  • Premię w do 350 zł brutto miesięcznie
  • Umowę o pracę
  • Kompleksowe wdrożenie i przygotowanie do pracy

  • Praca Konin
  • Pracownik produkcji Konin
  • Pakowacz Konin
  • Pracownik fizyczny Konin
  • Pracownik ochrony Konin
  • Pracownik socjalny Konin
  • Pracownik biurowy Konin
  • Pracownik kolei Konin
  • Pracownik umysłowy Konin
  • Pracownik administracyjno - biurowy Konin
  • Pracownik utrzymania ruchu Konin
  • Konin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087