Pracownik produkcji / Pakowacz
  • Chojnice
Chojnice, Chojnice, pomorskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
8. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla jednego z naszych klientów - producenta materaców i łóżek do wielu sieci meblowych w Polsce,

poszukujemy pracowników na stanowisko:

Pracownik produkcji - Pakowacz

Miejsce pracy: Topole 17, 89-600 Chojnice

Zadania:

Pakowanie gotowych wyrobów (łóżka, materace itp.)

Przenoszenie paczek,

Proste prace produkcyjne - monotonna praca;

Praca fizyczna - praca ze stretchem, kartonami.

Wymagania:

Sprawność fizyczna,

Osoby lokalne,

Dyspozycyjność do pracy zmianowej.

Oferujemy:

Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie z możliwością późniejszego zatrudnienia w firmie FEY na umowę o pracę;

Wynagrodzenie 28,30 zł/brutto, od 2 miesiąca - bonusy efektywnościowe;

Harmonogram pracy: praca od poniedziałku do piątku w systemie trzyzmianowym (6-14;14-22;22-6);

Możliwe nadgodziny po wcześniejszym uzgodnieniu;

Benefity dla pracowników: ubezpieczenie na życie, karta MultiSport.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

  • Praca Chojnice
  • Pracownik produkcji Chojnice
  • Pakowacz Chojnice
  • Pracownik fizyczny Chojnice
  • Pracownik biurowy Chojnice
  • Chojnice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 576
    18 190