Pracownik Produkcji (Pakowacz)
  • Kąty Wrocławskie
Kąty Wrocławskie, Kąty Wrocławskie, Polska
ADPRO WORK SP. Z O.O. SP. K.
4. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska

Poszukujemy Pracownika Produkcji (Pakowacza).Firma specjalizuje się w produkcji artykułów gospodarstwa domowego, takich jak worki na śmieci, folia spożywcza, folia aluminiowa, worki do lodu, papier do pieczenia, gąbki i inne produkty używane w codziennym życiu.Twoje zadania będą obejmować pakowanie produktów, kontrolę jakości oraz obsługę maszyn pakujących.

Obowiązki:

  • Przestrzeganie przepisów BHP i norm wewnętrznych.
  • Pakowanie produktów i kontrola opakowań.
  • Wypełnianie raportów produkcyjnych.
  • Ocena jakości produktów przed zapakowaniem.
  • Obsługa i konserwacja maszyn pakujących.
  • Utrzymanie czystości na stanowisku pracy.

Wymagania stanowiska

  • Podstawowa znajomość dokumentacji procesowej.
  • Gotowość do pracy zmianowej (system czterobrygadowy).
  • Zdolności manualne, szybkość i dokładność.

Oferujemy

  • Umowę o pracę tymczasową.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i premie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
Skontaktuj się z nami:+48 536 590 376  -  Ludmiła+48 574 939 087  -  Wiktoria+48 733 770 442  -  Wiktoria

ADPRO WORK Sp. z o.o. Sp.k.

58-100 Świdnica,

ul. Trybunalska 11-13

NIP: 884 279 22 99  ; Regon 380674959

Certyfikat KRAZ: 30254

  • Praca Kąty Wrocławskie
  • Pracownik produkcji Kąty Wrocławskie
  • Pakowacz Kąty Wrocławskie
  • Pracownik fizyczny Kąty Wrocławskie
  • Pracownik biurowy Kąty Wrocławskie
  • Kąty Wrocławskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648