Pracownik produkcji/ operator ze znajomością języka niemieckiego
  • Domatków
, Domatków, Województwo podkarpackie, Polska
Kirsch Services Sp. z o.o. Sp. K
18. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa maszyny produkcyjnej (asortyment min. spody do pizzy ciasto francuskie itp)
  • Kontrola jakości produktu końcowego
  • Ustawianie parametrów maszyny
  • Wykonywanie prac produkcyjnych

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w pracach produkcyjnych lub operatora maszyn
  • Chęć do pracy w systemie zmianowym
  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym/ dobrym

OFERUJEMY:
  • Umowę o pracę na niemieckich warunkach
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE: 14 EURO BRUTTO NA GODZINĘ
  • DARMOWE ZAKWATEROWANIE: dwuosobowy pokój w komfortowym mieszkaniu lub pensjonacie (pełne wyposażenie, z kuchnią, łazienką i dostępem do internetu)
  • Niemieckie ubezpieczenie zdrowotne oraz korzystny pakiet socjalny
  • Dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych
  • Płatne dni świąteczne wolne od pracy
  • Premie półroczne (świąteczna i wakacyjna)
  • Pomoc w załatwieniu zasiłku na dzieci (Kindergeld)
  • Możliwość pobierania zaliczek już po przepracowaniu pierwszego tygodnia
  • Szkolenie przed rozpoczęciem pracy
  • Stałą opiekę polskiego koordynatora podczas trwania Twojej umowy
  • Wsparcie organizacyjne i pomoc w załatwieniu spraw formalnych przed wyjazdem do Niemiec
  • Możliwość długoterminowej współpracy
  • Możliwość zatrudnienia również dla par

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

113 169
19 179