Pracownik produkcji / operator piły ->Chludowo -> 2 zmiany
  • Chludowo
pracownik produkcji / operator piły ->Chludowo -> 2 zmiany
wielkopolskie, Chludowo, Wielkopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
20. 8. 2024

Firma zajmująca się produkcją dekoracji okiennych poszukuje do swojego zespołu zmotywowanego i gotowego do działania:

pracownika produkcji / operatora piły

Jeżeli obecnie poszukujesz pracy, aplikuj. Skontaktujemy się i opowiemy o szczegółach

Miejsce pracy: Chludowo [dojazd we własnym zakresie-> dopłata do dojazdów

Oczekujemy

  • gotowość do pracy w systemie pracy 2 zmianowym(w równoważnym systemie czasu pracy)
  • elastyczność, chęć przyuczenia się do pracy na różnych stanowiskach pracy
  • zdolności manualne
  • mile widziane doświadczenie w pracy produkcyjnej

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • wynagrodzenie podstawowe 4300 zł brutto
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową(płatne urlopy, opłacane składki)
  • bonus adaptacyjnydla każdego nowo- zatrudnionego pracownika (200 zł brutto w 1 miesiącu)
  • bonus frekwencyjny, bonus produkcyjny (razem ok. 450 zł brutto)
  • dofinansowania do transportu własnego
  • możliwość przejścia bezpośrednio w struktury firmy

Zadania

  • praca przy produkcji rolet, żaluzji, vertikali
  • obsługa maszyn, cięcie piłą
  • pakowanie gotowych wyrobów

  • Praca wielkopolskie
  • Pracownik produkcji wielkopolskie
  • Operator wielkopolskie
  • Operator maszyn wielkopolskie
  • Pracownik biurowy wielkopolskie
  • Pracownik fizyczny wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584